گلخانه هیدروپونیک آرنیوس

گلخانه هیدروپونیک آرنیوس

مرکز فروش تجهیزات و لوازم گلخانه و کشاورزی

051-42233342

خرید فن مرغداری

تاریخ انتشار : 2018/06/30

فن های هواکش در صنایع مختلفی استفاده می شوند. از مکان های مهم دیگر مورد استفاده فن ها گلخانه ها و مرغداری ها می باشد. با توجه به شرایط محیطی موجود در مرغداری ها تخلیه ی هوای سالن مرغداری امر بسیار مهمی بوده که اهمیت آن برای همه کاملا روشن و واضح است، این عمل توسط فن ها صورت می گیرد.

فن ها در گلخانه ها در کنار پد سلولزی کار می کنند و با تخلیه ی هوا و رطوبت سالن باعث تهویه ی هوا و خنک شدن گلخانه می شوند.

فن و پد ها در مرغداری ها و یا گلخانه به سرمایش سالن ها کمک می کند البته ترکیب مه پاش و فن نیز می تواند چنین تاثیر گذاری را داشته باشد.

 

Buy Poultry Fan

 

در هنگام خرید فن های مرغداری با توجه به ابعاد و اندازه مختلف آن ها و همچنین استفاده از پروانه های مختلف با جنس آلومینیوم، استیل و پلاستیک شما می توانید فن مورد نظر خود را با توجه به میزان کارایی مورد نظر خود انتخاب کنید.

فن های مرغداری معمولا به دو منظور نصب می شوند. هواکش های طولی صرفا جهت تهویه بیش تر و خنک کردن سالن مرغداری به کار می روند. برای خنک شدن طیور این فن ها را روشن کرده و برای ورود هوا پره های ورودی هوا در سر سالن باز می شوند که باعث می شود هوا با سرعت از ته سالن خارج شود.

هواکش های عرضی برای تهویه ی حداقلی هوا که به منظور خروج گاز و ورود هوای تمیز و خوب به سالن است. فن های عرضی بیشتر در منطقه های سرد و در زمستان هنگام جوجه کشی استفاده می شوند. با راه اندازی این فن ها، دریچه های اینلت نیز برای ورود هوا باز می شوند.

برای خرید فن های مرغداری و انتخاب درست و مناسب با توجه به سالن خود می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.