گلخانه هیدروپونیک آرنیوس

گلخانه هیدروپونیک آرنیوس

مرکز فروش تجهیزات و لوازم گلخانه و کشاورزی

051-42233342

فروش انواع پد سلولزی

تاریخ انتشار : 2017/12/26

فروش انواع پد سلولزی: شرکت گلخانه ارنیوس تولید کننده و ارائه دهنده انواع پد سلولزی جهت تامین تجهیزات گلخانه، مرغداری، سالن های قارچ و … شما نیز می توانید انواع مناسب پد سلولزی مورد نیاز خود را توسط ما سفارش دهید.

 

موارد استفاده از پد سلولزی

گلخانه ها

بهترین استفاده از پد سلولزی در گلخانه ها می باشد. استفاده از پد سلولزی باعث ایجاد رطوبت در گلخانه می شود. همچنین گلخانه را از گردوغبار، حشرات و افات گیاه در امان نگه می دارد، ایجاد رطوبتی که پد سلولزی در گلخانه ایجاد میکند نیاز گیاه به ابیاری را کم میکند.

مرغداری ها

استفاده از پد سلولزی در مرغداری ها باعث خروج گردو غبار و گازهایی که بر اثر فضولات طیور ایجاد شده است می شود و تاثیر بسزایی در سلامت طیور مر غداری دارد.

دامداریها

از پد سلولزی برای استفاده از دامداریهای گاو و گوسفند در مناطق خشک استفاده می شود و باعث خنک شدن محیط در فصول گرم سال می شود و از بیماریهای مختلف دام پیشگیری می کند.همچنین پد سلولزی نقش یک فیلتر بین محیط خارج و داخل را دارد و از ورود گردو غبار و حشرات جلوگیری میکند، حشرات یکی از انتقال دهندگان بیماری های دامی هستند.

صنایع

استفاده از پد سلولزی در صنایعی که ایجاد گازها و گردو غبار زیادی دارند و مشکل تنفسی ایجاد میکنند مانند کارخانجات تولید شیشه، کاشی و سرامیک و… کاربرد بسیار زیادی دارد و این گازها و مواد معلق را به خود جذب کرده و به بیرون انتقال می دهد.
شرکت ارنیوس با سابقه ای درخشان در تولید و توزیع تجهیزات گلخانه ای همیشه در تلاش بوده است بهترین خدمات و پاسخگویی را در قبال مشتریان خود داشته باشد.

برای خرید پد سلولزی و دیگر تجهیزات مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
گروه گلخانه های هوشمند آرنیوس